Dat belegd broodje Motivatie водна топка черноморец toevoegen meer Maakte zich klaar

Черноморец“ – сребърни медалисти по водна топка - Спорт

Новини
Новини

Черноморец стана вицешампион по водна топка - Последни новини от Бургас и  региона E-burgas.com
Черноморец стана вицешампион по водна топка - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com

Снимки: За 10 години „Черноморец” донесе 36 медала за бургаската водна топка!  - Pan.bg
Снимки: За 10 години „Черноморец” донесе 36 медала за бургаската водна топка! - Pan.bg

СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15  години - Спорт
СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15 години - Спорт

Черноморец“ се класира трети в първата квалификация от държавното  първенство по водна топка за мъже в Бургас (СНИМКИ) | Първи.БГ
Черноморец“ се класира трети в първата квалификация от държавното първенство по водна топка за мъже в Бургас (СНИМКИ) | Първи.БГ

Черноморец" е лидер преди Суперфинала във водната топка - Бургас -  DarikNews.bg
Черноморец" е лидер преди Суперфинала във водната топка - Бургас - DarikNews.bg

Бургаската водна топка с историческа шампионска титла при девойките!

Бургас за първи път има златни момичета във водната топка! | Община Бургас

Два бургаски отбора се класираха за финала по водна топка | Община Бургас

НА МОРЕТО | Ватерполистите на „Черноморец" се завърнаха с две купи от Сърбия

Черноморец” спечели турнира по водна топка „Орестиада” - Бургас -  DarikNews.bg
Черноморец” спечели турнира по водна топка „Орестиада” - Бургас - DarikNews.bg

водна топка Черноморец Archives - БФВТ

Отборът на Черноморец по водна топка играе за медали - Chernomorie-bg.com -  новини от Черноморието
Отборът на Черноморец по водна топка играе за медали - Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието

Черноморец” U15 се класира за суперфинала по водна топка | Грамофона -  новини от Бургас, България и света.
Черноморец” U15 се класира за суперфинала по водна топка | Грамофона - новини от Бургас, България и света.

Черноморец затвори сезона с титла при U15 - БФВТ

Безапелационен „Черноморец“ оглави класирането при девойките във водната  топка | Община Бургас
Безапелационен „Черноморец“ оглави класирането при девойките във водната топка | Община Бургас

Спортен клуб по водна топка Черноморец | Grabo Mobile

Черноморец“ се класира за финалите по водна топка | Официален туристически  портал на Бургас
Черноморец“ се класира за финалите по водна топка | Официален туристически портал на Бургас